"Ақмола облысы білім басқармасының  Целиноград ауданы бойынша  білім бөлімі  Қажымұқан ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі  
Коммунальное государственное учреждение  "Средняя общеобразовательная школа села Кажымукан" отдела образования Целиноградского района  управления образования Акмолинской области

СоцСети

    

Ұйымдар тізімі

Галерея

Смотреть все>>>

29.09.2017

Сынып: 7

Тақырыбы: At the docror

Мақсаты:

Жаңа тақырып 

туралы білімдерін толықтыру.

 Өз ойларын тиянақтап айтуға

дағдыландыру.

Танымдық   

белсенділіктерін арттыру

Күтілетін нәтиже:

Жаңа тақырып туралы біледі.

Ойларын жинақтап, пікірлерін дәлелдей алады.

Танымдық белсенділіктері артады.

Кезең

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Кіріспе бөлім

2 минут

Ынтымақтастық атмосфера қалыптастыру.

Шеңбер болып тұрып, бір-бірлеріне табиғат құбылыстарына

сәйкес жылы лебіздер тілейді. (Мен саған күннің нұрындай жадырап жүре бер деп

тілеймін)

 

 

2 минут

Топқа бөлінуге нұсқау жасаймын.

6 оқушыдан 2 топқа бөлінеді. (денсаулық, зор байлық)

 

Таратпа қағаздар

5 минут

«Құндылық спектрі» әдісі бойынша үй тапсырмасын бекіту.

«Дәрі-дірмектердің үйде жасалуы дұрыспа?» тақырыбына

бір топ келісімді пікір айтса, екінші топ қарсы пікір айтады. Әңгіме дебат

жүргізеді.

Өз-өзін бағалау

Табиғғат құбылыстары суреттерімен Формативті бағалау

 Бағалау

парақшасы

Жаңа сабақ

таныстырылымы

10 минут

«Тв шоу» әдісі бойынша жаңа сабақтың тақырыбын мазмұнын

ашу.

Екі топқа тапсырма беремін.

 

 

Әр топтан бір тілшіден шығады.

Брінші топ тілші мен дәрігер туралы сұхбаттасады.

Екінші топ тілші мен сырқат адаммен сұхбаттасады.

Пікір алмасады. Жаңа сабақтың мазмұнымен танысады.

Өз-өзін бағалау

Табиғғат құбылыстары суреттерімен Формативті бағалау

А4 қағазы, бағалау парақшасы.

Жаңа сабақты қолдану

10 минут

«Ой қозғау» әдісі бойынша жаттығумен жұмыс жасатамын.

Алған білімдерін қолдана отырып, жаттығу жұмыстарын орындайды.

1топ:

2  топ:

Өз-өзін бағалау

Табиғғат құбылыстары суреттерімен Формативті бағалау.

Оқулық, плакат, маркер.

Қорытынды

8 минут

«Өрмекшінің торы» әдісі бойынша сабақты қорытындылау.

Оқушыларды шеңбер болып 

тұрғызып, сұрақтар қойып, жауп беру арқылы өрмекшінің торын құрғызу

арқылы сабақтың тақырыбын қорытындылау.

Өз-өздерін бағалату

Шеңбер құрып, жаңа сабақ бойынша бір-бірлеріне сұрақтар

қойып, жауап беріп өрмекшінің торын құрау арқылы жаңсабақты қорытындылау.

Бағалау критерилеріе сүйене

отырып, өз-өзін бағалайды.

Өз-өзін бағалау

Табиғғат құбылыстары суреттерімен Формативті бағалау.

Жібек жіп, бағалау парақшасы

Бағалау

5 минут

Өз-өзін бағалату.

Табиғат құбылыстары 

суреттерімен формативті бағалау.

Бағалау критерийлеріне

сүйене отырып, өз-өін бағалайды.

Табиғат құбылыстары

бейнеленген суреттермен өз-өздерін бағалайды.

 

- сабақты

түсіндім

        - сабақты түсінбедім       

 

Өз-өзін бағалау

Табиғғат құбылыстары суреттерімен Формативті бағалау.

Бағалау парақшасы.

Рефлексия

3 минут

«Не білдім? Не білгім келеді?» кері байланыс стикерін тарату.

Үй тапсырмасын беру.

 

 

Тақырыпты қалай түсінгенін

стикерге жазып, тақтаға жапсырады.

Күнделікке жазып алады.

 

Рефлексия плакаты,

Стикер

Күнделік

 

 

 

Просмотров: 435


Добавить комментарий



Включить данные в подпись

Текст